Basket, Pump, OEM Waterco Hydrostorm Plus | WC634085
$55.47
4 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: WC634085
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | Hydrostorm |
| Basket Height | 9-7/8" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 4-9/16" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| H Part# | 35-252-1196 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$11.64


















