Basket, Pump, Pacific Pump (SD7394) , Gen, Metal, Powder Coat | B-73
$40.95
3 in stock
SKU: B-73
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Pacific-Pump |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 4-7/16" |
| Top Inside Dimension | 4-1/8" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| OEM Number | SD7394 |
| Aladdin Number | B-73 |
| H Part# | 35-423-1073 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
$21.06















