Basket Pump, InLine Trap, Metal Powder Coat 4-1/2 dia, Gen | B-325
$104.09
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Hayward |
| Basket Height | 7-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 3-15/16" |
| Top Outside Dimension | 4-1/2" |
| OEM Number | SPSTX325SHX |
| Aladdin Number | B-325 |
| H Part# | 35-423-1468 |
Related products
Gecko Heating
$112.64
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
$266.99
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Sundance Topside Controls
$330.25
Sundance Topside Controls
$319.99
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Sundance Circuit Boards
$915.79









