Basket, Pump, Sta-Rite (C108-11) , Generic, Small Holes | B-107
$6.01
4 in stock
SKU: B-107
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Sta-Rite/Pentair |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 4-7/8" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| OEM Number | C108-11 |
| Aladdin Number | B-107 |
| H Part# | 35-423-1466 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
















