Basket, Pump, Aqua Flo A/AC Series, B-34, Generic | B-34
$19.04
15 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-34
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | AquaFlo |
| Application Model | A Series, AC Series |
| Basket Height | 5" |
| Bottom Outside Dimension | 4-7/8" |
| Top Inside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| Aladdin Number | B-34 |
| H Part# | 35-423-1115 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
















