Basket, Jacuzzi/Hercules S330, Skimmer | 519-8300
$14.03
63 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 519-8300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Generic, Hercules Generic |
| Application Model | Deckhand, S330 |
| Basket Height | 2-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/4" |
| Top Inside Dimension | 5-3/8" |
| Top Outside Dimension | 6-11/16" |
| H Part# | 51-270-1009 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$57.96
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$28.23











