Basket, Pump, Marlow (35890-00) , Generic, Metal | B-128
$99.86
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$99.86
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Marlow |
| Basket Height | 7-7/16" |
| Bottom Outside Dimension | 7-7/16" |
| Top Outside Dimension | 8" |
| OEM Number | 35890-00 |
| Aladdin Number | B-128 |
| H Part# | 35-423-1474 |
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
Watkins Topside Controls
Balboa Topside Controls (Overlays)
Spa Accessories
Gecko Heating
Balboa Topside Controls (Overlays)
Sundance Circuit Boards