Baker Hydro Basket (Metal) | B-110
$82.50
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-110
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | HydroPak |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5" |
| Top Inside Dimension | 6-7/16" |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | _B-110 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
















