Pump Basket Heavy Duty Super II | 27182-207-000
$28.93
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 27182-207-000
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Generic |
| Application Model | Super II |
| Basket Height | 9" |
| Bottom Outside Dimension | 5-3/16" |
| Top Inside Dimension | 5-1/16" |
| Top Outside Dimension | 5-3/4" |
| H Part# | _27182-207-000 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM Purex/Pent Whisperflo Aquatron Intelliflo | 070387Z
$18.94
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$35.55



















