| Brand | Hayward |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Model | Jet Air III |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | _SP14341PAKA |
Related products
Jet Bodies
$11.38
$28.00
$10.17
$19.08
$12.80
Jet Bodies
$0.00























