Wall Fitting, 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″mpt-1-1/2″s, Dk Gray | 420T15S105
$14.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 420T15S105
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt), Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2", 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1014 |
Related products
Drains & Suctions
$2.04
$106.88
Drains & Suctions
$2.62
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
$13.15
Drains & Suctions
$91.06
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05













