Wall Fitting, Retro 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″ insider, Dk Gray | 420SI105
$10.45
1 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 420SI105
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Insider |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1032 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
$1.04
Drains & Suctions
$24.96
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
$9.54
Drains & Suctions
$0.00
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53













