Washer Kit, Zodiac TR2D/T3, Upper and Lower | R0542300
$14.07
4 in stock
SKU: R0542300
Category: Hardware - Washers
| Brand | Zodiac |
|---|---|
| Color | White |
| Inside Diameter | 1-5/8" |
| Pool Cleaner Part Type | Hardware, Kit |
| Pool Cleaner Model | T3, TR2D |
| Outside Diameter | 2-1/4" |
| Thickness | 3/16" |
| Washer Material | Plastic |
| H Part# | 87-130-2226 |
Related products
Hardware - Washers
$6.50
Hardware - Washers
Washer, Pentair Letro Legend Cleaners, Plastic, Quantity 2 | EC64
$6.26
Hardware - Washers
Washer, Pentair Vac-Mate Skimmer, Control Shaft Assembly | R36022
$1.50
Hardware - Washers
Washer, Pent/PacFab 1-1/2″ High Flow Valve, SS, 6 Required | 272555
$2.48
Hardware - Washers
$5.85
Hardware - Washers
$1.99
Hardware - Washers
Washer, Pentair American Products Top Mount Clamp-On Valve | 51001400
$14.30
Hardware - Washers
$1.12





