| Application | Hayward/SwimPro Voyager |
|---|---|
| Length | 29-5/16" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 200 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz Reemay |
| H Part# | _CCX2000RE |
Related products
Balboa Circuit Boards
Balboa RS101 Spa Circuit Board — 456404-1 (Dream Maker / AquaRest OEM)
$321.04
Sundance Circuit Boards
$915.79
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
$483.37
Waterway Topside Controls
$232.19
Gecko Heating
$112.64
Sundance Circuit Boards
⚙️ Sundance® / Jacuzzi® 6600-390 880 NT System Spa Circuit Board (2-Pump with PermaClear®)
$966.39









