| Model | StarClear Plus C-1900 |
|---|---|
| Application | Hayward |
| Length | 28-3/16" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 190 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | _CX1900RE |
Related products
ACC Overlays
$199.66
Waterway Topside Controls
$232.19
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
Spa Accessories
$686.40
Balboa Topside Controls (Overlays)
$334.68
Gecko Heating
$112.64
Master Spa Circuit Boards
Master Spas® MS2000 Replacement Circuit Board — X801080 — Balboa® 52959
$603.80









