| Model | ACF-180 |
|---|---|
| Application | Speck |
| Length | 36-3/4" |
| Diameter | 7" |
| Square Footage | 180 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| H Part# | 17-475-1006 |
Related products
Sundance Topside Controls
$330.25
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
$672.91
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Waterway Topside Controls
$232.19
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip Outdoor Series 5.5kW 230V Flow Thru Heater 26-0053-F-M7-KS
$185.33
Balboa Topside Controls (Overlays)
$215.80
$483.37
Gecko Spa Pack Controls
$343.01









