Cartridge, 150sqft, 5-7/8″ot, 6″ob, 10-1/16″, 31-3/8″L, 4oz | PAP150
$139.88
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clean & Clear 150, Predator 150 |
|---|---|
| Application | American Products/Pentair |
| Length | 31-1/8" |
| Diameter | 10-1/16" |
| Square Footage | 150 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 6" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1068 |
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
Spa Accessories
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
Sundance Topside Controls
Gecko Heating
Gecko Heating
Hydro-Quip Heaters
Hydro-Quip Outdoor Series 11kW 230V Flow Thru Heater 26-0054AF-M7-KS
Balboa Topside Controls (Overlays)