Cartridge, Pleatco, 105sqft, 3″ot, 3″ob, 7″, 26-1/16″ 4oz, 4pk | PCC105-PAK4
$339.10
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Clean & Clear Plus 420 (After 11/98) |
|---|---|
| Application | PacFab/Pentair |
| Length | 26-1/16" |
| Diameter | 7" |
| Bottom Physical Dimension | 3" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 3" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2124-Q |
Hydro-Quip Spa Pack Controls
Hydro-Quip M1 Spa Control 1.0/4.0kW Low Flow Heater CS9234M1-F-U-LF
Gecko Spa Pack Controls
Sundance Topside Controls
Balboa Topside Controls (Overlays)
Gecko Heating
Spa Accessories
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP