Cartridge, 200sqft, ht, 6″ob, 10″, 30-3/16″L, 4oz | PJ200S
$184.14
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
| Model | Sherlok 200 |
|---|---|
| Application | Jacuzzi/Carvin |
| Length | 30-3/16" |
| Diameter | 10" |
| Square Footage | 200 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 6" |
| Bottom Style | Open |
| Top Style | Handle |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-2141 |
Watkins Topside Controls
Hydro-Quip Heaters
Gecko Spa Pack Controls
Gecko in.yt Spa Control 4.0kW Flow Thru Heater 0611-221031-361
Sundance Topside Controls
Balboa Topside Controls (Overlays)
Hydro-Quip Spa Controls
Hydro-Quip 6000 Series Spa Control Flow Thru Heater CS6200Y-U-WP
Sundance Circuit Boards
Sundance® / Jacuzzi® 6600-297 J-300 LED Series Spa Circuit Board (2-Pump, CLEARRAY® On-Demand)
Gecko Heating