| Model | Clearwater II 125sqft, ProClean 125sqft 2007 – present, StarClear Plus C-1200 |
|---|---|
| Application | Hayward, Waterway |
| Length | 23-1/4" |
| Diameter | 8-15/16" |
| Square Footage | 120 sq ft |
| Bottom Physical Dimension | 4" |
| Bottom Style | Open |
| Top Physical Dimension | 4" |
| Top Style | Open |
| Media Type | 4oz |
| H Part# | 17-775-1334 |
Related products
Gecko Heating
$112.64
Sundance Circuit Boards
$915.79
Hydro-Quip Overlays
$123.49
Sundance Topside Controls
$330.25
Balboa Circuit Boards
Coleman / MAAX 100 Series Spa Circuit Board — 101285 (Chip 115/7R1x)
$463.36
Gecko Spa Pack Controls
$343.01
Hydro-Quip Heaters
$571.01
$481.65









