Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pentair Vac-Mate 501021-1022 | R38007
$4.27
5 in stock
SKU: R38007
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Pentair |
| Application Model | Vac-Mate |
| Basket Height | 3-5/8" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/2" |
| Top Inside Dimension | 6-5/8" |
| Top Outside Dimension | 7-3/8" |
| H Part# | 87-110-2008 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$20.16
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
















