Basket, Pump, Generic Val-Pak AquaFlo A/AC Series 6″ Trap | V40-466
$73.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$73.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | AquaFlo |
| Application Model | A Series, AC Series |
| Basket Height | 4-7/8" |
| Bottom Outside Dimension | 4-7/8" |
| Top Inside Dimension | 4-5/8" |
| Top Outside Dimension | 5-7/8" |
| OEM Number | 91110010 |
| Number on Basket | V40-466 |
| Aladdin Number | B-34 |
| H Part# | 35-402-1532 |
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets