Skimmer Basket, Rainbow Dsf, Dark Gray | R172467DG
$0.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$0.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Rainbow/Pentair |
| Application Model | DSF |
| Basket Height | 3-1/4" |
| Bottom Outside Dimension | 4-3/8" |
| Top Inside Dimension | 6" |
| Top Outside Dimension | 6-3/8" |
| H Part# | _R172467DG |
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
Skimmer & Pump Baskets