Basket, Pump, Raypak Protege RPAGP | 018226F
$26.80
8 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 018226F
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Pump |
|---|---|
| Application Brand | Raypak |
| Application Model | Protege |
| Basket Height | 5-1/2" |
| Bottom Outside Dimension | 3-5/8" |
| Top Inside Dimension | 3-1/2" |
| Top Outside Dimension | 4-5/8" |
| Number on Basket | 1111027 |
| H Part# | 35-197-1002 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
$344.91
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$28.23
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98

















