Baker Hydro Basket (Metal) | B-110
$82.50
3 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: B-110
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | HydroPak |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5" |
| Top Inside Dimension | 6-7/16" |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | _B-110 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM AmProd/Pentair Admiral Tapered | 85014500
$49.98
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
$14.12
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$35.55
Skimmer & Pump Baskets
$6.76

















