Basket, Skimmer, Astral, Above Ground | 4411030602
$26.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$26.34
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Astral Products |
| Application Model | Model 20889 |
| Basket Height | 2-15/16" |
| Bottom Outside Dimension | 3-7/8" |
| Top Inside Dimension | 4-3/4" |
| Top Outside Dimension | 6-1/4" |
| H Part# | 51-250-1004 |
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, American Products, Admiral, Generic | 27180-037-000
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Hair and Lint Strainer, OEM, Pentair EQ Series | 357184
Skimmer & Pump Baskets