Basket, Skimmer, Waterway Renegade, Generic | V50-300
$40.86
21 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: V50-300
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Waterway |
| Application Model | Renegade |
| Basket Height | 5-3/8" |
| Bottom Outside Dimension | 6-3/4" |
| Top Inside Dimension | 7-1/8" |
| Top Outside Dimension | 8-1/4" |
| H Part# | 51-402-1515 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$67.04
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, OEM, PacFab/Pentair SuperMax SuperFlo Pinnacle | 355667
$23.80
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
$0.00
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$21.45
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
















