Basket, Skimmer, OEM Waterco/Baker HydroPak | 51B1026
$55.83
17 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 51B1026
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Brand | Waterco |
|---|---|
| Model | HydroPak |
| Basket Type | Skimmer |
| Application Brand | Waterco |
| Application Model | HydroPak |
| Skimmer Part Type | Basket |
| Basket Height | 6" |
| Bottom Outside Dimension | 5-1/16" |
| Top Inside Dimension | 7-3/16" |
| Skimmer Type | Vinyl/Fiberglass |
| Top Outside Dimension | 7-3/4" |
| H Part# | 51-252-1108 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$6.63
Skimmer & Pump Baskets
$6.76
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$21.06
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
Skimmer & Pump Baskets
$10.48
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
$67.04










