Basket, Skimmer, Olympic Std Skimmer | UNI-88
$9.34
64 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: UNI-88
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Brand | Champlain-Plastics |
| Application Model | Olympic |
| Basket Height | 2-3/4" |
| Bottom Outside Dimension | 4-1/16" |
| Top Inside Dimension | 5-1/4" |
| Top Outside Dimension | 6-3/16" |
| H Part# | 51-179-1024 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
$19.53
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Pump, Generic Purex Aquatron Whisper-Flo | 27180-199-000
$16.76
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$41.74
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$493.63
















