Wall Fitting, Vinyl Std Body, 1-1/2″mpt x 1-1/2″fpt, White | 86205100
$16.30
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$16.30
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 3-7/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Wall Fitting |
| Inlet/Return Application | Vinyl Liner |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Type | Female Pipe Thread (fpt) |
| Orifice Size | 1-1/2" |
| Wall Fitting Hole Size | 3" |
| H Part# | 55-110-3585 |
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1/2″ Orifice, White | 540014
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Inlets & Returns
Wall Fitting, WW, 2-3/8″hs, 1-1/2″fpt, 3-1/2″fd, Gray | 400-9177B
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, Slotted Orifice, Dk Gray | 540002