Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Dk Gray | 540023
$6.05
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU: 540023
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 2-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/4" |
| H Part# | 55-110-3248 |
Related products
$8.54
Inlets & Returns
$7.47
$23.93
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 1″ Orifice, Black | 540029
$6.05
Inlets & Returns
$33.17
Inlets & Returns
$1.43
$9.11
Inlets & Returns
$16.98


















