Wall Fitting, BWG/HAI Magna Series, 2-5/8″hs, Biscuit | 30-4801
$3.52
37 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$3.52
37 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-5/8" |
| Color | White |
| Model | Magna |
| Face Diameter | 3-3/16" |
| Jet Part Type | Wall Fitting |
| Base Diameter | 2-1/2" w/Threads |
| Total Length | 1-1/4" |
| H Part# | 55-470-2018 |