Wall Fitting, BWG Diverter Jet, 2-Port | 47221500
$3.59
11 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 47221500
Category: Jets
| Brand | Balboa Water Group |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/4" |
| Color | White |
| Model | 2 Port Diverter |
| Face Diameter | 4" |
| Jet Part Type | Wall Fitting |
| Special Feature | Two 3/16" Pin Holes on Face |
| Base Diameter | 3-1/8" w/Threads |
| Total Length | 2-1/4" |
| H Part# | 55-110-1155 |
Related products
$2.61
$0.29
$13.45
$2.28
$0.00
$6.16
$9.98
$4.65











