Wall Fitting, 6″ dia, 2-3/8″ Hole Size, 2″ Slip, Dark Gray | RND105
$24.42
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$24.42
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Dark Gray |
| Plumbing Connection Type | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1056 |
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01