Wall Fitting, 4″ dia, 2-3/8″hs, 2″mpt-1-1/2″s, Black | 420T15S102
$13.69
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$13.69
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Black |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt), Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2", 2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 4" |
| H Part# | 55-300-1016 |
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, White, W/O Screws | 642-3630 V
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 8 x 3/8″ | 37207-0825
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
Drains & Suctions
Drains & Suctions