Wall Fitting, 6″ dia, 1-7/8″hs, 1-1/2″mpt Extended, White | 6E15T101
$26.03
21 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 6E15T101
Category: Drains & Suctions
| Brand | Aquastar |
|---|---|
| Hole Size | 1-7/8" |
| Color | White |
| Plumbing Connection Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Drain/Suction Part Type | Wall Fitting |
| Cover Size | 6" |
| H Part# | 55-300-1043 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
$0.78
Drains & Suctions
$25.46
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
$1.91













