Virgina Graeme Baker Compliant
Suction Assy, WW Ultra Hi-Flow, Tall, 2-3/8″hs, 1-1/2″s, Gry | 640-3497 V
$31.64
5 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-3497 V
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 3-3/4" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1864 |
Related products
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
$8.53
Drains & Suctions
$2.04
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
$1.04
Drains & Suctions
$65.09
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Retro 10″ Round, Universal, White | A10RCFR101
$75.94
Drains & Suctions
$9.54
Drains & Suctions
Suction Cover, AquaStar VGB Series, 9″ Square, White | WAV9WR101
$220.49
Drains & Suctions
$20.73














