SPC-2VP HI-FLO SUCTION, 1-1/2″HEX PORTABLE SPA, White | 640-3250 VP
$27.48
252 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 640-3250 VP
Category: Drains & Suctions
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | White |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 3-3/4" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Drain Assembly, Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | _640-3250VP |
Related products
Drains & Suctions
$24.96
Drains & Suctions
Main Drain Grate, WW Anti Vortex, 8″ Rnd, w/Collar, White | 640-2310V
$18.60
Drains & Suctions
$65.09
Drains & Suctions
Main Drain Grate, Paramount SDX2, Concrete, White | 004-192-2231-01
$81.05
Drains & Suctions
Main Drain Assembly, Aquastar, 12″ Square Wave, White | WAV12WR101
$210.04
Drains & Suctions
$13.82
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
$13.15
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, Gray, W/O Screws | 642-3637 V
$13.15




















