Suction Assembly, CMP, 2″ Slip, 3-5/16″hs, 170GPM, Gray | 25201-209-100
$29.62
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$29.62
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Custom Molded Products |
|---|---|
| Hole Size | 3-5/16" |
| Color | Gray |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 2" |
| Cover Size | 5" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-605-1200 |
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
Drains & Suctions
Suction Cover, Waterway 5″ Super Hi-Flow, White, W/O Screws | 642-3630 V
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Drains & Suctions