Suct Assy, WW 3-1/2″ Hi-Flow, 2-3/8″hs, 1-1/2″s, Blk, w/o Vac Brk | 640-3251 V
$21.14
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$21.14
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 2-3/8" |
| Color | Black |
| Connection | Slip (s) |
| Plumbing Connection Size | 1-1/2" |
| Cover Size | 3-3/4" |
| Drain/Suction Cover Shape | Round |
| Drain/Suction Complete | Suction Assembly |
| No. Connections | 1 |
| H Part# | 54-270-1818 |
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG, 3-3/4″, 100gpm, White, Bath Only | 30133-WH
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Screw, WW 3-1/2″Ultra High Flow Suction Fitting, 10 x 1-3/4″ | 819-0024
Drains & Suctions
Drains & Suctions
Suction Cover, BWG/GG, 4-7/8″, 179/256 gpm, Gray, w/Screws | 30240U-CG
Drains & Suctions
32″Channel drain, mud drain/flat grate, anti-entrap cover | 32CDFLFR101
Drains & Suctions
Screw, Pentair Sta-Rite Vinyl Main Drain, Frame, 12-14 x 1″ | 37416-0004
Drains & Suctions