Self Aligning Return Fitting, Waterway, 1 1/2″, Black | 550-9231
$8.35
2 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 550-9231
Category: Inlets & Returns
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Color | Black |
| Face Diameter | 2-1/2" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Insider |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/4" |
| H Part# | _550-9231 |
Related products
Inlets & Returns
Eyeball Reducer Adapter, Pentair, 1-1/2″OD x 1″s, White | 86204200
$15.31
Inlets & Returns
$7.47
$10.07
Inlets & Returns
$37.77
Inlets & Returns
$28.02
$9.11
$5.71
Inlets & Returns
$33.17











