Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, White | 540021Z
$9.44
40 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 540021Z
Category: Inlets & Returns
| Brand | Pentair |
|---|---|
| Color | White |
| Face Diameter | 2-3/8" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/4" |
| H Part# | 55-110-3246 |
Related products
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
$17.65
$18.44
Inlets & Returns
$16.98
Inlets & Returns
$6.29
Inlets & Returns
$6.70
Inlets & Returns
$26.10
Inlets & Returns
$21.60



















