Renegade Venturi Basket Assembly
Pool Skimmer Venturi Basket Assembly | 542-9600
$30.42
52 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 542-9600
Category: Skimmer & Pump Baskets
| Basket Type | Skimmer |
|---|---|
| Application Manufacturer | Waterway |
| Application Model | Renegade |
| Basket Height | 9" |
| Bottom Outside Dimension | 5-5/8" |
| Top Inside Dimension | 7-5/16" |
| Top Outside Dimension | 8-1/8" |
| H Part# | _542-9600 |
Related products
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Rainbow/Pent DFM50 LowProf w/Restrictor | R172686
$30.69
Skimmer & Pump Baskets
$15.96
Skimmer & Pump Baskets
$21.09
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, OEM Carvin Deckmate with Handle | 16109902R000
$25.17
Skimmer & Pump Baskets
$323.70
Skimmer & Pump Baskets
$11.64
Skimmer & Pump Baskets
Basket, Skimmer, Rainbow/Pentair DDFM/DFML, OEM, Gray | R172661DG
$30.68
Skimmer & Pump Baskets
$14.12















