Manifold/Barb Fitting
Manifold, 3/8″ Barb, 6 Port, Flow Thru, 1″ Slip x 1″ Spigot | 672-3900
$4.04
19 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$4.04
19 in stock
Manifold/Barb Fitting
| Barb/Port Size | 3/8" |
|---|---|
| Barb Port Type | Barb (b) |
| Number Of Ports | 6 |
| Manifold Fitting Type | Flow-Thru |
| Manifold Plumbing Size "A" | 1" |
| Manifold Plumbing Type "A" | Slip (s) |
| Manifold Plumbing Size "B" | 1" |
| Manifold Plumbing Type "B" | Spigot (spg) |
| H Part# | 55-270-2208 |
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds
Manifolds