Lrg Hydrostream 3/4 In D Gray | SP1418DDGR
$11.38
15 in stock
SKU: SP1418DDGR
Category: Inlets & Returns
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Face Diameter | 3-3/4" |
| Inlet/Return Part Type | Return Fitting w/ Eyeball |
| Inlet Fitting Size | 1-1/2" |
| Inlet Fitting Type | Male Pipe Thread (mpt) |
| Orifice Type | Eyeball |
| Orifice Size | 3/4" |
| H Part# | _SP1418DDGR |
Related products
Inlets & Returns
$28.02
Inlets & Returns
$26.10
Inlets & Returns
$6.70
Inlets & Returns
$6.76
Inlets & Returns
Rain Massage Spa Jet Internal 1-1/2″Dark Gray | 23315-347-000
$37.77
Inlets & Returns
$6.93
Inlets & Returns
Inlet Fitting, Pentair, 1-1/2″mpt, 3/4″ Orifice, Black | 540022
$6.05
Inlets & Returns
$6.29



















