LC Cord, Gecko, Dual Output, Fiber, 5A, 230v, 18/4, 48, Terminated | 600DB1023T
$3.44
93 in stock
| Voltage | 230v |
|---|---|
| Cord Length | 48", 4ft |
| Cord Type | Cord |
| Appliance | Accessory, Fiber Optic |
| Male End Plug Style | in.link |
| Female End Plug Style | 1/4" Right Angle Female, Bare Wire, Slide Connector |
| Cord Amperage | 5A |
| H Part# | 60-337-1769 |
Related products
Cords and Receptacles
Cord Kit, PS Series Electronic Remote Heater, 60 | 48-0162-60
Cords and Receptacles
Topside Extension Cable, HQ-BWG, 8-Pin Molex, 50ft | 30-11588-50
Cords and Receptacles
Power Cord, NEMA 15A, 3 foot, 3 Wire, with Strain Relief | 79137800
Cords and Receptacles
Cords and Receptacles
Topside Extension Cable, HQ-BWG, 8-Pin Molex, 100ft | 30-11588-100
Cords and Receptacles
Cable, Pentair Sta-Rite, IntelliFlo to IntelliTouch, 50 foot | 350122
Cords and Receptacles
Cord, H-Q, P2, 1-Spd, Molded/Lit, 48″, 115v/230v, 15A, Pink | 30-0240-48-K
Cords and Receptacles
Topside Extension Cable, HQ-BWG BP Series, 4 Pin, 50′, Molex | 30-25662-50





