Jet Cmplt, BWG/HAI Microssage, 2-1/2″hs, Roto, Wht, a1″s, w1″s | 16-5200WHT
$54.20
24 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$54.20
24 in stock
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 2-1/2" |
| Color | White |
| Model | Microssage |
| Face Diameter | 3-5/8" |
| Face Style | Smooth |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| Jets Complete | Jet Complete |
| Internal Type | Roto |
| H Part# | 54-470-1130 |