Jet Body, Ww Whirlpool Jet, A1/2″S, W1-1/2″S, Thd | 228-2000
$19.12
18 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 228-2000
Category: Jet Bodies
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-3/4" |
| Model | Whirlpool |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1/2" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | _228-2000 |
Related products
Jet Bodies
$11.38
$0.00
$10.17
$14.15
$19.08
$9.78
Jet Bodies
$10.42























