Quad-Flo Series
Hole size required is 3-1/2"
NOTE: All Quad-Flo series jets&parts will be phased out
Jet Body, WW Quad Flo, a1″s, w1-1/2″s | 212-4000
$12.65
41 in stock
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
SKU: 212-4000
Category: Jets
| Brand | Waterway |
|---|---|
| Hole Size | 3-1/2" |
| Model | Quad Flo |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1-1/2" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-270-1351 |
Related products
$2.90
$11.38
$1.91
$9.98
$4.65
Jets
$0.96
$18.32





