Jet Body, BWG/HAI Slimline, 1-3/4″hs, a1″s, w1″s | 50-4205
$7.50
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Fast dispatch
Order in
--:--:--
for shipping today
$7.50
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Brand | HydroAir/Balboa |
|---|---|
| Hole Size | 1-3/4" |
| Model | Slimline |
| Jet Part Type | Body |
| Air Connection Size | 1" |
| Air Connection Type | Slip (s) |
| Water Connection Size | 1" |
| Water Connection Type | Slip (s) |
| H Part# | 55-470-3520 |